לקוחות יקרים, 

תוכן זה כתוב ברובו בלשון זכר אך מופנה לכלל הלקוחות והא.נשים.

חשוב לנו לתת את השירות הטוב ביותר ולכן חשוב לנו שתעיינו בדף זה. כאן תמצאו את התנאים והנהלים עבור השירותים הניתנים בסטודיו. השירותים אותם אנו מציעים כוללים שיעורים פרטניים וקורסים קבוצתיים מסוגים שונים. כל תלמיד המשתתף בפעילות בסטודיו מתבקש להסכים ולפעול לפי התנאים הרשומים מטה.

פרטים נוספים תמצאו באתר זה הכולל תכנים המפרטים את סוגי הפעילויות, המבצעים, המלגות והטיפים. הסטודיו לפיתוח קול של ארמת אחראי על התוכן המוצג באתר זה ומטרתו להעשיר את הידע של הלקוחות שלנו בתחום הקול ולגבי הפעילות העסקית שלנו.

תנאים ונהלים

קביעת שיעור

שיעורים ניתן לקבוע דרך אתר האינטרנט. לאחר רכישת שיעור או חבילה תתאפשר קביעת שיעורים ביומן.

כדי לשמור על הסדר וכדי שהעיסוק יהיה אך ורק בקול שלכם במהלך השיעור אנו ממליצים להשתמש במערכת קביעת השיעור און-ליין, כמובן שניתן יהיה לנצל את זמן השיעור לקביעת מועד נוסף ובשאר הזמן נשמח לעזור לכם טלפונית או במייל. אך היות והיומן עמוס מומלץ לשריין מקום מראש. מאותה סיבה, אנא בדקו את השעות הזמינות ביומן לפני ביצוע התשלום, וודאו כי אכן יש שיעורים פנויים בזמן המתאים לכם.

שימו לב לתנאי מסלול התמדה למטה.

אספקה

לאחר תשלום על השירות שביקשתם (שיעור/ טיפול / קורס) תקבלו מייל אישור. אם מדובר בשיעור ראשון תישלח הודעה עם פרטים (מועד השיעור/ טיפול/ קורס) וכתובת. לאחר קבלת התזכורת והפרטים תוכלו להגיע לסטודיו במועד הנקבע, או במידה ותואם ואושר על ידי הנהלת הסטודיו שיעור און-ליין, השיעור יתקיים בתאריך שנקבע ויהיה זמין עבורכם בקישור המתאים.

אחריות

לאחר אישור העסקה, הסטודיו אחראי לקיום השיעור במועד הנקבע ולספק תכנים מקצועיים בהתאם לשירות הנרכש. גישה להקלטות שיעורים שהתקיימו און-ליין תתאפשר לאחר מועד השיעור לתקופה של 30 יום אלא אם אושר ותואם אחרת מול הסטודיו.

ביטולים

חשוב לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולכן הזמן שביקשתם נשמר אך ורק עבורכם. אנחנו ממליצים כי תקבעו מראש זמנים שנוחים לכם ושיאפשרו הגעה לשיעור. הזמנים מצומצמים ולכן אנו מבקשים התראה מספקת שתאפשר התארגנות של 48 שעות מראש לפני היום בו נקבע השיעור. לדוגמא, אם נקבע שיעור ליום חמישי, יש להודיע לכל המאוחר עד יום שני בערב, וזאת על מנת לאפשר לתלמיד אחר להירשם למועד זה (שינוי זה דורש זמן התארגנות של 48 שעות – יום שלישי ורביעי). במידה ולא נקבל התראה מספקת כאמור לעיל לא ניתן יהיה לקבל החזר כספי על השיעור או לקבוע אותו מחדש.

במקרים חריגים בהם הסטודיו נאלץ לבטל שיעור יתואם שיעור במועד חלופי.

במקרים חריגים של מחלה (במיוחד אם המחלה עלולה להיות מדבקת) אנא עדכנו אותנו מראש ככל הניתן ונשתדל להציע זמן חלופי, אם קיים ביומן. שימו לב לאופציה של קיום שיעור מרחוק דרך המחשב, פרטים למטה.

איחורים לשיעור

אנא השתדלו להגיע בזמן לשיעור – איחור לשיעור הנו על חשבון זמן השיעור שלכם.

להקדים תמיד יותר טוב מלאחר! אך אנא שימו לב שאינכם מקדימים יותר מחמש דקות כדי לא להפריע למהלך השיעור שלפניכם.

אפשרות נוספת כדי להימנע מביטולים של שיעור

במידה ולא מתאפשר לכם להגיע לסטודיו מסיבה כלשהי, ישנה אפשרות לקיום השיעור מרחוק באמצעות תוכנת ה-  ZOOM ואפילו שיעור טלפוני .

הורדת התוכנה מתבצעת בקלות דרך האינטרנט והחיבור מתאפשר בפשטות באמצעות מצלמה ומיקרופון. לידיעתכם בעת שימוש בתוכנה עליכם לדאוג לחיבור אינטרנט יציב, יש לבדוק כי המיקרופון והסאונד עובדים מראש וכדאי להקליט את השיעור באופן עצמאי. כמו כן ליווי נגינה של ארמת יחד עם השירה שלכם יהיה אפקטיבי רק בשיעור בסטודיו לכן יש לדאוג לכך בצד שלכם.

בנוגע לשיעור טלפוני, לארמת אין תמיד צורך לראות את התלמיד היא מקצועית ומיומנת כדי "לראות עם האוזניים" כל תלמיד וזמר. מומלץ שהטלפון ממנו אתם מחייגים לסטודיו יהיה עם דיבורית באיכות טובה. במידה והחלטתם לקיים שיעור מרחוק אנא הודיעו לנו טלפונית או באמצעות המייל בתחילת אותו היום –
טלפון: 0505-432-007 או במייל:[email protected]

בריאות

השיעורים והקורסים בסטודיו יתרמו לבריאות הקול שלכם אך אינם תחליף לייעוץ רפואי. כמו כן, כל לקוח ולקוחה מתבקשים לוודא כי בריאותם תקינה וכי מותר להם מבחינה רפואית לקחת שיעורי קול. האחריות למצב הבריאותי של הלקוחות היא של הלקוחות בלבד. אנו מדגישים זאת גם במהלך השיעורים, מחויבותכם להקשיב לגוף שלכם ובמידה ותרגיל קולי מסוים מרגיש לכם לא בנוח יש להימנע ממנו ולדווח על כך למורה לפיתוח קול/ המאמנת הקולית על מנת להתאים אימון חדש.

תשלום

נעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד. החיוב מתבצע דרך האינטרנט טרם קביעת השיעור ביומן. במקרים מיוחדים יש לפנות אלינו בטלפון 050-5432007.

פרטיות

אנו מקפידים לשמור על פרטיות קהל לקוחותינו ופרטיהם האישיים מאובטחים במערכת ניהול עסקים. על כן הסטודיו מתחייב לא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג'. כמו כן, לקוחותינו נדרשים לשמור את הקלטות השיעורים לשימוש פרטי בלבד ולא לפרסם או להשתמש בתכנים לשום צורך שאינו אישי שלהם.

אנו משתמשים במערכת סליקה בעלת קוד מאובטח שאיננו ניתן לשחזור. תקן PCI DSS (ראשי תיבות של Payment Card Industry Data Security Standard) הוא תקן שנוצר על ידי 5 חברות כרטיסי האשראי הגדולות (ויזה, מסטרקארד, JCB, Discover ואמריקן-אקספרס) כדי להבטיח הגנה על נתוני כרטיסי אשראי בכל סביבה בה הם מאוחסנים, מועברים או מעובדים. התקן כולל דרישות שונות ליישום בקרות אבטחת מידע במטרה ליישם הגנה בארגונים המטפלים בפרטי כרטיסי אשראי באמצעים שונים כגון קופה רושמת, ארנקים אלקטרוניים, אתרי אינטרנט, מכונות ממכר אוטומטיות וכספומטים.

כללי

צוות הסטודיו רשאי לקבל, מעת לעת, החלטות בדבר שינוי ו/או עידכון התנאים והנהלים.

צוות הסטודיו שומר את הזכות לא לתת שירות ללקוחות אשר אינם משתפים פעולה עם התנאים והדרישות של הסטודיו או אשר התנהגותם אינה הולמת.

מסלול התמדה

בנוסף לתנאי השיעורים הרגילים, כמה משפטים על מסלול ההתמדה. ראשית, כניסה למסלול תבוצע בתיאום ישיר מול ארמת ורק לאחר שיינתן אישור כי יש מקום. שנית, תנאי התשלום מוסברים באתר ורכישת תוכנה רק בלינק מיוחד שיישלח. לסיום, המסלול נועד למצות את הפעילות והאימונים החודשיים שלך. על כן, החישוב הוא על פי חודש בחודשו – לא ניתן לגרור שיעורים לחודש העוקב ונקודות יתקבלו אך ורק על שיעורים שנרכשו ונוצלו עבור אותו חודש. המסלול נועד לתגמל מחויבות, מסירות והתנהלות נעימה, על כן הסטודיו רשאי לפעול לפי שיקול דעתו ביחס לבקשות חריגות ובמידה ותהיה התנהלות לא ראויה מצד המשתתף, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להוציא משתתפים מהמסלול.


 

נספח תנאים, ביטולים ושינויים בהרשמה לקורס

תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) קובעות במפורש כי פרק הזמן לביטול השתתפות בקורס הוא בתוך 14 ימים מיום עשיית ההסכם ובלבד שהביטול ייעשה 14 ימים שאינם ימי מנוחה לפחות, קודם למועד תחילת השירות.

  1. כדי להבטיח את מקומכם בקורס יש לבצע תשלום לקורס דרך האתר או בטלפון, לאחר אישור התשלום, תקבלו את האישור הרשמה לקורס – שני אישורים אלה הכרחיים לשמירת מקום בקורס.
  2. התשלום עבור הקורס יתבצע מראש האמצעות כרטיס אשראי בלבד דרך האתר או בתאום טלפוני. האפשרות לפצל לתשלומים תינתן  אך ורק באישור הסטודיו. החזרת התשלום תבוצע רק לפי הנהלים הרשומים במסמך זה.
  3. במידה והתקבלה הודעה על ביטול על פי התנאים הרשומים כאן לביטול קורס, ניתן לקבל החזר כספי שאינו כולל דמי ניהול בסך 350 ש"ח.
  4. תנאי הביטול הם1) יש להודיע על ביטול 14 ימי עבודה לפני תחילת הקורס, זאת כדי שנוכל להיערך ולהציע את מקומכם ללקוחות אחרים. התראה מאוחרת של 13 ימי עבודה ומטה לפני תחילת הקורס לא תאפשר החזר כספי. 2) לפי חוק הגנת הצרכן, מרגע ביצוע התשלום ועד 14 יום מביצוע התשלום (כולל ימי מנוחה) ניתן לבטל ולקבל החזר כספי. יחד עם זאת, אם העסקה בוצעה במהלך 14 ימי העבודה הקודמים לתחילת הקורס או באופן שחופף להם, אפשרות ביטול זו אינה רלוונטית והביטול הרלוונטי יהיה אך ורק לפי סעיף 1) בפסקה זו.
  5. אין החזרים כספיים ו/או אפשרות להשלים עקב חיסורים או איחורים לאחד המפגשים.
  6. אנא הגיעו בזמן לקורס, אפילו הקדימו על-מנת לתפוס מקום ולהתמקם.
  7. חברים ובני משפחה אינם רשאים לצפות בקורס מתוך כבוד למשתתפים האחרים בקורס.
  8. הקלטות השיעורים, מצגות ומסמכים שהתקבלו או בוצעו במהלך הקורס הם לשימוש פרטי של הלקוח בלבד וחל איסור להפיצם.

ארמת השקיעה רבות בפיתוח הידע והשיטות הנלמדות בקורסים, לשם העשרת המעוניינים להעמיק את הידע שברשותם ולהתמקצע בתחום הוראת הקול. בהתאם, כבעלת העסק "ארמת סטודיו לשירה" היא בעלת מלוא הזכויות בתכנים אלה ובשיטות הנלמדות. השימוש בהרצאות, בתכנים ובשיטות הנלמדות (לרבות תכנים כתובים, תכנים המועברים פרונטלית ותכנים מוקלטים) מותר למטרת לימוד ומחקר בלבד, ורק במסגרת הקורס בהן הן ניתנו, ואין לעשות בהן כל שימוש אחר, לרבות (אך לא רק) לשם יצירת קורסים ו/או תכניות לימודים דומים או המבוססים על השיטות והתכנים הללו.

כל הפרה של סעיף זה תהווה הפרה של זכויות יוצרים ותהווה עילה להפסקת ההשתתפות בתכנית הלימודים ללא החזר שכר לימוד. זאת, בנוסף לזכותה של "ארמת סטודיו לשירה" לנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה, לרבות פנייה לערכאות בתביעה לפיצוי וכן לאכיפת ההתחייבויות כמפורט לעיל.

 

Scroll to Top