שימו לב! ארמת בחופשה של כמה חודשים במהלכן ייקבעו מועדים לקורס לב הקול מחזור חורף תשפ"ד - ותצא הודעה לקראת פתיחת שיעורים פרטיים מחודשת לקראת 2024 ניתן להתעדכן במדיות החברתיות או בניוזלטר (הרשמה לניוזלטר בתחתית העמוד), תודה מראש!

שיעור פרטי ← תוצאות משיעור ראשון

בסטודיו מאובזר בקרית אונו תקבלו אימון, ייעוץ אישי או שיעור מותאם אישי מארמת ארנהיים-שרון. ווקולוגית מוסמכת ומורה לפיתוח קול. כנסו עכשיו לקבוע שיעור

במה ← הופעות בליגה של מקצוענים

במסגרת השיעורים ארמת דואגת לכם להזדמנויות להופיע בבמה מקצועית! לצפייה באירועים הבאים או אירועים שעשינו הקליקו כאן.

סדנאות בינלאומיות ← מיטב המורים מחו"ל

כדי שתמשיכו לצמוח, ארמת מפיקה סדנאות מקומיות נוסף על סדנאות מחו"ל. לצפייה באירועים הבאים או אירועים שעשינו הקליקו כאן.

למה משתלם ללמוד אצל ארמת?

  1. כל התלמידים מדווחים לנו כי הם מקבלים יותר תוצאות בפחות זמן. כך שבעצם משתלם להשקיע יותר כי בטווח הארוך זה יעלה לכם פחות ותהנו מהתקדמות גדולה.
  2. לפחות כמה פעמים בשנה אנו מציעים פעילויות אקסקלוסיביות עבור הלקוחות שלנו. זה כולל הופעות וסדנאות עם מחירים מיוחדים מאוד רק לקהל הלקוחות הקבועים.

מסלול "התמדה"
מחויבות למסלול התמדה שם מחיר השיעור יכול לרדת עד 300 לשעה. פרטים בעמוד מסלול ההתמדה

מחויבות לחבילה בין 375 ל-400 לשעה
חבילה ניתנת לניצול במהלך חודשיים (האפשרויות הן 1,500 ל-4 שעות או 800 ל-4 חצאי שעות או שעתיים)

ללא מחויבות;
כלומר סשן חד פעמי (או לעיתים רחוקות)
עלות 450 לשעה או 225 לחצי שעה.

מה קורה בשיעור הראשון?

לאחר אבחון קצר ארמת תוכל להסביר ולשפוך קצת אור על הסיבות שגורמות לקול שלכם לבצע או לא לבצע את השירים באופן שיספק אתכם. יחד עם זיהוי ה"בעיה" מגיע גם הפתרון וההסבר על כיצד ניתן לגרום לקול שלכם לעשות בדיוק את מה שאתם רוצים או צריכים. לאחר מכן מגיע תהליך עבודה ויישום בעזרת תרגילים וטכניקה בשירים.

רוצים לדעת איך הסטודיו עובד? אתם מוזמנים לקרוא את התנאים ונהלים ללימודים בסטודיו ארמת.

שאלות ותשובות

למה השיעור יקר?

ארמת שואפת לתת את המקסימום תשומת לב לכל תלמיד/ה שלומדים אצלה. לכן היא לא מלמדת שעות רבות ומשקיעה את זמנה הפנוי במחקר בלתי פוסק בתחום הקול ובלימודים והשתלמויות. מתוך הניסיון האישי שלה היא הבינה כמה חשוב להתאים את הטיפול לכל סוג קול אינדבדואלי וכמה חשוב להכיר טכניקות וגישות שונות לשם כך.
את רב הידע ארמת מוצאת בחו"ל ועל כן היא נדרשת ליסוע הרבה להשתלמויות וללמוד און ליין (המורים שארמת לומדת אצלם גובים בין 150$-300$ לשעה). ארמת משקיעה כל כך הרבה בהמשך לימודיה כי היא מבינה, כמו תלמידיה, שברגע שהטיפול מותאם ומדויק מתקדמים הרבה יותר בפחות זמן ולמעשה חוסכים כסף בטווח הארוך!

בנוסף, ארמת לא מתפשרת, ושומרת על סטנדרטים גבוהים. היא יוצרת קשרים בינלאומיים ולמעשה ב 2016 היא קודמה למנהלת החינוכית של ארגון מדעי קול עולמי והיא ממשיכה לעשות חיל גם שם כדי לקדם את תחום הקול ולעזור למורים אחרים להגיע לתוצאות יותר טובות בכל העולם. הסטנדרטים האלה באים לידי ביטוי בהתקדמות של כלל לקוחותיה ואם לרגע יש ספק בהתקדמות, ארמת מיד תבצע הפנייה או מתאמת ייעוץ עם אחד או אחת מומחי הקול העולמיים שהיא מכירה.


האם בכל זאת יש אפשרות לקבל הנחה?

ארמת מכירה בכך שבין לקוחותיה יש זמרות וזמרים שכן ירצו כמה חודשים של עבודה אינטנסיבית בשביל לעלות מדרגה. דבר שלא מתאפשר כאשר המחירים גבוהים. לכן במשך שנים ארמת עשתה מסלולי מלגה. כעת, במקום מסלולי המלגה וכדי לייצר עוד הזדמנויות, יוצא לדרך מסלול חדש שנקרא מסלול התמדה. הרעיון הוא שככל שהתלמיד/ה יעבדו יותר קשה ויותר אינטנסיבי המחירים יוכלו לרדת באזור ה 40% !! זה כמובן לא מתאים לכל אחד וכל מי שרוצה מסלול פחות מחייב, יש חבילות רגילות או שאפשר לבוא במרווחים גדולים יותר ולעבוד בין לבין באופן עצמאי בבית. המטרה של ארמת, למרות מגבלת הזמן שלה, היא לייצר מסלול שיתאים לכל אחד לפי הצרכים הכלכליים והקוליים שלו.


איפה השיעורים מתקיימים?

הסטודיו של ארמת עבר דירה לקרית אונו והשיעורים הפרטיים יתקיימו שם. אם קשה להגיע לשיעור פיזית, יש הרבה לקוחות שמעדיפים לקיים את השיעור שלהם דרך האינטרנט. ארמת משתמשת בסקייפ ולאחרונה עוברת לתוכנת ZOOM. אם ברצונכם לקיים את השיעור באינטרנט חשוב ליידע את ארמת ואת הסטודיו כמה ימים מראש וחשוב שיהיו לכם אוזניות זמינות וחיבור אינטרנט יציב וכמובן מחשב עם מצלמה ומיקרופון פנימי או חיצוני.

איך קובעים שיעור?

הסטודיו משתמש במערכת PLANDO, בלחיצה על כפתור קביעת שיעור תופנו
למערכת להרשמה ולקביעת שיעורים. לחצו לקבלת הסבר על התהליך.

למידע אודות הנחות ומבצעים לחצו כאן
* רכישה וקביעת שיעורים מתבצעת במערכת PLANDO,
המערכת מאובטחת בפרוטוקול SSL ומבטיחה רכישה בטוחה!

Scroll to Top