כמה עולה שיעור אצל ארמת?

ארמת מציעה שיעורים מלאים של שעה ושיעורים קצרים של כחצי שעה. עלות שיעור מלא 450 ₪ ועלות חצי שיעור 225 ₪.  כדי להבטיח את מקומכם, שיעור ראשון ישולם באשראי מראש ולאחר מכן החיובים רק 48 שעות מראש בהתאם ל תנאים ונהלים.

אם תרצו לדעת יותר על השיעורים או על ארמת נשמח שתיכנסו לקרוא באתר שלנו – מידע על שיעוריםאודות ארמת ואודות הטכניקה.

האם אפשר לקבל הנחה?

אתם מוזמנים לקרוא על האפשרויות וההנחות שלנו ואו ליצור קשר לברר פרטים.

איך קובעים שיעור?

ניתן לקבוע שיעורים און ליין בעמוד שיעורים פרטיים – אך חשוב לבדוק לפני כן שיש משבצות פנויות ביומן ואם נתקלת בבעיה הכי טוב ליצור איתנו קשר:

טלפון: 0505-432-007 או במייל: [email protected]
אנא השאירו הודעה אם לא הייתה אפשרות לקבל את השיחה, נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

איפה מתקיימים השיעורים?

בקרית אונו ממש ליד הבקו"ם תמצאו סטודיו מאובזר עם ציוד סאונד והגברה איכותיים. פרטי כתובת מדויקים נשמח לשלוח לכם במעמד קביעת השיעור.

מה עושים בשיעור?

שאלה מצוינת! בשיעור ראשון לאחר אבחון קצר ארמת תוכל להסביר ולשפוך קצת אור על הסיבות שגורמות לקול שלכם לבצע או לא לבצע את השירים באופן שיספק אתכם. יחד עם זיהוי ה"בעיה" מגיע גם הפתרון וההסבר על כיצד ניתן לגרום לקול שלכם לעשות בדיוק את מה שאתם רוצים או צריכים. לאחר מכן מגיע תהליך עבודה ויישום בעזרת תרגילים וטכניקה בשירים. בשיעורים הבאים ארמת תוכל לבדוק את ההתקדמות ולעדכן את התרגילים והעבודה על השירים בהתאם לצרכים שלכם ולחזון האמנותי שלכם.

איפה מתקיימים הקורסים?

אנחנו משתמשים בשירותיהם של אולמות קונצרטים או מועדונים ואף משתפים פעולה עם מיטב בתי הספר למוזיקה בארץ כדי לספק את חללי העבודה המתאימים לדרישות של כל קורס או כיתת אמן. החל מביה"ס רימון ומיוזיק, ועד חלל הופעות וחזרות פאפאיתו, מרכז פליציה בלומנטל למוזיקה ועוד.

איך מזיזים שעת שיעור שנקבעה מראש?

מעת לעת זה מובן לחלוטין שישנם אילוצים ויש צורך להזיז את השיעור. אנחנו נעשה מאמץ להתאים את עצמנו לצרכים שלכם במסגרת התנאים והנהלים של הסטודיו. כדי לקבוע מחדש אנחנו מבקשים התראה שתאפשר לנו להספיק לעשות שינויים בלו"ז. התראה מספקת היא 48 שעות לפני היום בו נקבע השיעור. אם לא נקבל את ההתראה בזמן לא נוכל להחזיר את השיעור או את התשלום. אנו נשלח לכם מספר אפשרויות לקביעה מחדש וננסה למצוא זמנים שיהיו נוחים לכם. במידה ובמהלך יומיים לא תוכלו למצוא זמן חדש מהאפשרויות שניתן לכם לא נוכל להחזיר את השיעור.
אנו ממליצים כי תקבעו מראש זמנים שנוחים לכם ושיאפשרו הגעה לשיעור. זמני הפעילות שלנו מוגבלים וכל שינוי יהיה קשה לביצוע במסגרת זו ולכן במידה ועמדתם בתנאי ההתראה נשמח להציע זמנים אחרים אך אין באפשרותנו להבטיח החזר על השיעור.

כיצד אפשר לקבל עוד מידע על ארמת ארנהיים-שרון?

ארמת היא מורה לפיתוח קול בעלת הדרגות הכי גבוהות בארץ מטעם ארגונים בינלאומיים להכשרת מורי פיתוח קול. אתם מוזמנים לקרוא מידע נוסף כאן – אודות ארמת.

Scroll to Top