קורס הקלטה באולפן

קורס הקלטה באולפן

קורס הקלטה באולפן יחד עם ארמת ארנהיים-שרון בקרוב יוצא למחזור העשירי שלו וממשיך להיות קורס מבוקש ביותר אצלנו. בקורס הזה תשתתפו בעשרה מפגשים של קבוצה אינטימית וקטנה. בהתחלה בסטודיו בביתה של ארמת ומשם תמשיכו למפגש מסכם וארוך באולפן "מצלול" המקצועי שמקליט את מיטב האמנים בארץ!! לקוחות שלנו נפגשו שם עם אמנים מהשורה הראשונה ומאוד התרגשו! אך ככל שזה מרגש… זה לא הדבר העיקרי שמרוויחים בקורס הזה…

אז מה מרוויחים?

  1. עבודה אישית וקבוצתית עם ארמת ארנהיים-שרון שהביאה לארץ ועדיין מביאה את הידע הכי מדויק והכי מקצועי בתחום הקול. הדרכה אמנותית על הגשת שירים על סגנון וכמובן שיפור הטכניקה שלכם.
  2. יתרון ראשון לעבודה בקבוצה – הוזלת עלויות. אתם מרוויחים את כל שעות העבודה האלה לומדים יחד ולבד ומתקדמים בעלות הרבה יותר נמוכה משיעורים פרטיים.
  3. יתרון שני לעבודה בקבוצה – ביטחון ולמידה מאחרים. תמיד נדמה לנו שנקבל הכי הרבה בשיעור פרטי אבל למעשה כאנשים שרוצים לפתח כישורי במה יותר טובים אין דבר יותר טוב מעבודה עם קבוצה, מה גם שלצפות באנשים הלומדים איתכם עוברים תהליך, מעצים מאוד את ההתקדמות ועוזר לכם להפנים את החומר בקלות!
  4. פעם שלישית גלידה – יתרון שלישי לעבודה בקבוצה הוא שאנחנו מקפידים על קבוצות קטנות של עד 6 משתתפים. האינטימיות בסטודיו עם ארמת נותנת יותר גיבוש, יותר תוצאות ויותר הצלחות!
  5. הצבת מטרה. אם אתם כבר עובדים בתחום השירה או רק מתחילים אתם יודעים שכדי לייצר התקדמות תמיד טוב להציב מטרות ושאיפות וזו ההזדמנות שלכם לחתור לקראת קליפ שלכם שרים באולפן.
  6. החומר המוזיקלי הוא לבחירתכם, הביאו את הפלייבק שאתם מעוניינים בו ותהנו מקליפ עם צילום מקצועי שאחר כך תוכלו לשים ביו-טיוב ולהתגאות בו.
  7. אם כל זה לא הספיק לכם כדי להבין את כל היתרונות הנפלאים שבקורס הזה, אז נוסיף שנוכחות מאמנת קולית ברמה הכי גבוהה באולפן בזמן שאתם מקליטים זה משהו חשוב שיכול למנף אותכם ואת יכולות ההקלטה שלכם לעתיד!

אז מה עושים?

כבר כאן בתחתית העמוד יש לכם אפשרות להירשם לקורס – רדו לתחתית מהר והירשמו עכשיו!

למה למהר? כי כפי שאמרנו מספר המקומות מצומצם ואנחנו מקפידים על כך. מה גם שאצלנו המקדימים להירשם, המתמידים והאחראים תמיד מקבלים הטבות!

רוצים לקבל מאיתנו טיפים חשובים לקראת הקלטות באולפן?? הקליקו כאן

רוצים פידבקים מהסבבים הראשונים של הקורס – צפו בווידאו:

הרשמה תיפתח בקרוב

Aramat ניוזלטר

רשמו אותי לטיפים, סדנאות, ועדכונים חודשיים!